Premier League Logo

Premier League tickets

Verken 320 aankomende evenementen in de Premier League met tickets vanaf slechts €42. Vergelijk prijzen op vertrouwde platforms en kies de perfecte match voor jouw schema.

Populaire clubs

Premier League speelschema

Ontdek deals van meerdere vertrouwde platforms met TicketSeal.com

Icon representing transparent pricing

Transparante prijzen

We nemen alle verborgen kosten op, zodat u datagestuurde beslissingen kunt nemen

Icon representing time saving

Tijdbesparend

Bespaar tijd en vergelijk het aanbod van voetbaltickets van meerdere platforms tegelijk.

Icon representing best value

Beste waarde

Boek de beste voetbalticketprijzen zonder extra kosten

Huidige Premier League-stand

#TeamGSWGVDVDTDSPtnLaatste Vijf
1Manchester CityManchester City66001651118
2ArsenalArsenal6501105515
3Brighton Hove AlbionBrighton Hove Albion64111851313
4BrentfordBrentford6240126610
5EvertonEverton624085310
6ChelseaChelsea63121513210
7Leeds UnitedLeeds United62318539
8Hull CityHull City62318629
9Liverpool FCLiverpool FC62317709
10Ipswich TownIpswich Town6303912-39

Overzicht van goedkoopste ticketprijzen per club in het Premier League 2026/27 seizoen

Gemiddelde prijzen zijn gebaseerd op aankomende thuiswedstrijden van elke club in de Premier League. Het goedkoopste ticket toont de laagste beschikbare prijs voor alle aankomende thuiswedstrijden.

Overzicht van goedkoopste ticketprijzen per club in het Premier League 2026/27 seizoen
TeamGem. prijsGoedkoopste ticketTegenstanderDatum
Aston Villa tickets€ 114,00€ 79,57AFC Bournemouth10 feb 2027
Fulham tickets€ 116,00€ 49,00Nottingham Forest10 feb 2027
Manchester City tickets€ 119,00€ 53,70Brighton Hove Albion31 okt 2026
Crystal Palace tickets€ 126,00€ 96,00Coventry City6 feb 2027
Sunderland tickets€ 129,00€ 85,98Leeds United25 okt 2026
Tottenham Hotspur tickets€ 129,00€ 90,62Coventry City19 okt 2026
Everton tickets€ 136,00€ 80,78Chelsea17 okt 2026
Newcastle United tickets€ 141,00€ 75,82Everton2 nov 2026
Manchester United tickets€ 175,00€ 109,00Brighton Hove Albion10 feb 2027
Brentford tickets€ 195,00€ 92,81Ipswich Town3 mrt 2027

De getoonde prijzen zijn de laagste beschikbare prijzen van geverifieerde wederverkopers en worden elke 30 minuten bijgewerkt. De goedkoopste prijs betreft een enkel ticket en is mogelijk niet beschikbaar voor meerdere stoelen naast elkaar. Prijzen kunnen variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid.

Veelgestelde vragen

Je kunt Premier League tickets vinden door prijzen van meerdere platforms te vergelijken op TicketSeal. Selecteer eenvoudig je gewenste wedstrijd, vergelijk prijzen van vertrouwde verkopers zoals StubHub, Viagogo en meer, en kies dan de beste deal.

Ja, alle tickets die op ons platform staan vermeld, komen van geverifieerde en betrouwbare ticketplatforms. Elke verkoper biedt authenticiteitsgaranties voor hun Premier League tickets.

Premier League tickets gaan meestal enkele weken voor elke wedstrijd in de verkoop. Seizoenkaarten en premium stoelen kunnen eerder beschikbaar zijn. Controleer onze aanbiedingen regelmatig voor de laatste beschikbaarheid.

Ticketprijzen variëren op basis van de spelende teams, het belang van de wedstrijd en de stoellocatie. Gebruik onze prijsvergelijkingstool om de goedkoopste Premier League tickets te vinden die beschikbaar zijn op alle grote platforms.

Over Premier League-tickets 2026/27

De Premier League is de hoogste professionele voetbalcompetitie van Engeland en een van de meest prestigieuze competities in het wereldvoetbal. Elk seizoen strijden 20 clubs in een competitie met een round-robin-systeem, waarbij van augustus tot mei thuis- en uitwedstrijden worden gespeeld. Teams verdienen punten voor overwinningen en gelijke spelen, en de kampioen van de competitie wordt aan het einde van het seizoen bepaald op basis van het totale aantal punten.

De competitie staat bekend om haar competitieve evenwicht, internationale aantrekkingskracht en beroemde clubs zoals Manchester United, Liverpool, Arsenal, Chelsea, Manchester City, en Tottenham HotspurMet sterspelers uit de hele wereld en intense rivaliteit gedurende het hele seizoen biedt de Premier League enkele van de meest spannende en onvoorspelbare voetbalwedstrijden in de sport.

Geschiedenis van de Premier League

De Premier League werd in 1992 opgericht en verving de oude First Division als de hoogste divisie van Engeland. De nieuwe competitie werd in het leven geroepen om het Engelse voetbal te moderniseren, stadions te verbeteren en te profiteren van de groeiende mogelijkheden op het gebied van televisie-uitzendingen. Vanaf het eerste seizoen trok de competitie al snel internationale aandacht.

In de loop der jaren heeft de Premier League enkele van de meest memorabele momenten in de voetbalgeschiedenis voortgebracht, gevormd door legendarische clubs, managers en spelers. Dominante tijdperken, felle rivaliteiten en dramatische titelstrijd hebben haar nalatenschap bepaald. Naarmate de competitie haar wereldwijde bereik uitbreidde, groeide zij uit tot de meest gevolgde binnenlandse voetbalcompetitie, waarbij zij nieuwe normen stelde op het gebied van kwaliteit, entertainment en commercieel succes.