Ligue 1

Ligue 1 tickets

Verken 253 aankomende evenementen in de Ligue 1 met tickets vanaf slechts €22. Vergelijk prijzen op vertrouwde platforms en kies de perfecte match voor jouw schema.

Populaire clubs

Ligue 1 speelschema

Ontdek deals van meerdere vertrouwde platforms met TicketSeal.com

Icon representing transparent pricing

Transparante prijzen

We nemen alle verborgen kosten op, zodat u datagestuurde beslissingen kunt nemen

Icon representing time saving

Tijdbesparend

Bespaar tijd en vergelijk het aanbod van voetbaltickets van meerdere platforms tegelijk.

Icon representing best value

Beste waarde

Boek de beste voetbalticketprijzen zonder extra kosten

Huidige Ligue 1-stand

#TeamGSWGVDVDTDSPtnLaatste Vijf
1Monaco6420105514
2Lille641194513
3Rennes64111210213
4Lyon6321114711
5Paris FC632184411
6Paris Saint Germain6321118311
7Brest622212938
8Lorient62226608
9Nice622257-28
10Lens6213111017

Overzicht van goedkoopste ticketprijzen per club in het Ligue 1 2026/27 seizoen

Gemiddelde prijzen zijn gebaseerd op aankomende thuiswedstrijden van elke club in de Ligue 1. Het goedkoopste ticket toont de laagste beschikbare prijs voor alle aankomende thuiswedstrijden.

Overzicht van goedkoopste ticketprijzen per club in het Ligue 1 2026/27 seizoen
TeamGem. prijsGoedkoopste ticketTegenstanderDatum
Lyon tickets€ 34,00€ 17,64Troyes13 mrt 2027
Nice tickets€ 39,00€ 17,64Auxerre20 feb 2027
Troyes tickets€ 42,00€ 30,01Angers10 apr 2027
Paris FC tickets€ 43,00€ 17,00Lorient13 mrt 2027
Le Mans FC tickets€ 45,00€ 35,01Nice30 jan 2027
Lille tickets€ 51,00€ 23,39Lorient20 feb 2027
Angers tickets€ 58,00€ 35,01Toulouse8 mei 2027
Lorient tickets€ 58,00€ 30,01Le Mans FC6 feb 2027
Marseille tickets€ 59,00€ 36,00Le Havre24 okt 2026
Monaco tickets€ 63,00€ 28,00Le Havre20 mrt 2027

De getoonde prijzen zijn de laagste beschikbare prijzen van geverifieerde wederverkopers en worden elke 30 minuten bijgewerkt. De goedkoopste prijs betreft een enkel ticket en is mogelijk niet beschikbaar voor meerdere stoelen naast elkaar. Prijzen kunnen variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid.

Veelgestelde vragen

Je kunt Ligue 1 tickets vinden door prijzen van meerdere platforms te vergelijken op TicketSeal. Selecteer eenvoudig je gewenste wedstrijd, vergelijk prijzen van vertrouwde verkopers zoals StubHub, Viagogo en meer, en kies dan de beste deal.

Ja, alle tickets die op ons platform staan vermeld, komen van geverifieerde en betrouwbare ticketplatforms. Elke verkoper biedt authenticiteitsgaranties voor hun Ligue 1 tickets.

Ligue 1 tickets gaan meestal enkele weken voor elke wedstrijd in de verkoop. Seizoenkaarten en premium stoelen kunnen eerder beschikbaar zijn. Controleer onze aanbiedingen regelmatig voor de laatste beschikbaarheid.

Ticketprijzen variëren op basis van de spelende teams, het belang van de wedstrijd en de stoellocatie. Gebruik onze prijsvergelijkingstool om de goedkoopste Ligue 1 tickets te vinden die beschikbaar zijn op alle grote platforms.