Championship

Championship tickets

Verken 437 aankomende evenementen in de Championship met tickets vanaf slechts €38. Vergelijk prijzen op vertrouwde platforms en kies de perfecte match voor jouw schema.

Populaire clubs

Championship speelschema

Ontdek deals van meerdere vertrouwde platforms met TicketSeal.com

Icon representing transparent pricing

Transparante prijzen

We nemen alle verborgen kosten op, zodat u datagestuurde beslissingen kunt nemen

Icon representing time saving

Tijdbesparend

Bespaar tijd en vergelijk het aanbod van voetbaltickets van meerdere platforms tegelijk.

Icon representing best value

Beste waarde

Boek de beste voetbalticketprijzen zonder extra kosten

Huidige Championship-stand

#TeamGSWGVDVDTDSPtnLaatste Vijf
1Swansea CitySwansea City10721167923
2MiddlesbroughMiddlesbrough106312014621
3Birmingham CityBirmingham City104511711617
4West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion105231210217
5West Ham UnitedWest Ham United944123121116
6Stoke CityStoke City105141716116
7Blackburn RoversBlackburn Rovers104331513215
8Queens Park RangersQueens Park Rangers9351118314
9Wolverhampton WanderersWolverhampton Wanderers94231614214
10MillwallMillwall104241616014

Overzicht van goedkoopste ticketprijzen per club in het Championship 2026/27 seizoen

Gemiddelde prijzen zijn gebaseerd op aankomende thuiswedstrijden van elke club in de Championship. Het goedkoopste ticket toont de laagste beschikbare prijs voor alle aankomende thuiswedstrijden.

Overzicht van goedkoopste ticketprijzen per club in het Championship 2026/27 seizoen
TeamGem. prijsGoedkoopste ticketTegenstanderDatum
West Ham United tickets€ 53,00€ 23,88Bristol City12 dec 2026
Millwall tickets€ 60,00€ 39,00Bristol City6 mrt 2027
Southampton tickets€ 73,00€ 59,00Preston North End30 jan 2027
Queens Park Rangers tickets€ 85,00€ 73,45Norwich City1 mei 2027
Charlton Athletic tickets€ 88,00€ 62,14Norwich City24 okt 2026
Wolverhampton Wanderers tickets€ 88,00€ 75,00Preston North End3 mrt 2027
Middlesbrough tickets€ 96,00€ 95,54Preston North End1 jan 2027
Burnley tickets€ 99,00€ 92,03Cardiff City30 jan 2027
Sheffield United tickets€ 101,00€ 92,10Swansea City3 mrt 2027
West Bromwich Albion tickets€ 104,00€ 103,51Cardiff City8 dec 2026

De getoonde prijzen zijn de laagste beschikbare prijzen van geverifieerde wederverkopers en worden elke 30 minuten bijgewerkt. De goedkoopste prijs betreft een enkel ticket en is mogelijk niet beschikbaar voor meerdere stoelen naast elkaar. Prijzen kunnen variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid.

Veelgestelde vragen

Je kunt Championship tickets vinden door prijzen van meerdere platforms te vergelijken op TicketSeal. Selecteer eenvoudig je gewenste wedstrijd, vergelijk prijzen van vertrouwde verkopers zoals StubHub, Viagogo en meer, en kies dan de beste deal.

Ja, alle tickets die op ons platform staan vermeld, komen van geverifieerde en betrouwbare ticketplatforms. Elke verkoper biedt authenticiteitsgaranties voor hun Championship tickets.

Championship tickets gaan meestal enkele weken voor elke wedstrijd in de verkoop. Seizoenkaarten en premium stoelen kunnen eerder beschikbaar zijn. Controleer onze aanbiedingen regelmatig voor de laatste beschikbaarheid.

Ticketprijzen variëren op basis van de spelende teams, het belang van de wedstrijd en de stoellocatie. Gebruik onze prijsvergelijkingstool om de goedkoopste Championship tickets te vinden die beschikbaar zijn op alle grote platforms.