Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv Biletleri
27 Kas Per saat 19:45 • Strovolos, Cyprus • GSP Stadium
Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv biletleri
Son Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Omonia Nicosia2–0
Dynamo KyivRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda Omonia Nicosia veya Dynamo Kyiv için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 1 karşılaşma
Dynamo Kyiv galibiyeti0
1
27 Kas 25
Omonia Nicosia
2–0
Dynamo Kyiv
UEFA Conference League
Neo GSP
Omonia Nicosia · son sonuçlarGGBGMB
20 Eyl 26
Omonia Nicosia4–1Eny Digenis Ipsonas
G16 Eyl 26
Omonia Nicosia1–0Celta Vigo
G12 Eyl 26
Omonia Nicosia0–0Apollon Limassol
B07 Eyl 26
Aris Limassol1–4Omonia Nicosia
G03 Eyl 26
Omonia Nicosia0–1Pafos FC
M31 Ağu 26
Omonia Nicosia0–0Omonia Aradippou
BDynamo Kyiv · son sonuçlarGGBMBM
19 Eyl 26
Zorya0–2Dynamo Kyiv
G14 Eyl 26
Dynamo Kyiv3–0Epicentr Dunaivtsi
G06 Eyl 26
Dynamo Kyiv0–0LNZ Cherkasy
B31 Ağu 26
Bukovyna Chernivtsi3–0Dynamo Kyiv
M16 Ağu 26
Dynamo Kyiv1–1Kolos Kovalivka
B13 Ağu 26
Qarabag FK2–0Dynamo Kyiv
MTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv maçı saat kaçta başlıyor?
Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv maçı 27 Kasım 2025 tarihinde 19:45'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
GSP Stadium'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
GSP Stadium'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
GSP Stadium'a nasıl giderim?
GSP Stadium toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv maçı ertelenirse ne olur?
Omonia Nicosia - Dynamo Kyiv ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.