NK Celje - Lugano Biletleri
14 Ağu Per saat 20:00
NK Celje - Lugano biletleri
Son NK Celje - Lugano maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
NK Celje2–4
LuganoRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, NK Celje - Lugano biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda NK Celje veya Lugano için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 4 karşılaşma
Lugano galibiyeti2
4
14 Ağu 25
NK Celje
2–4
Lugano
UEFA Conference League
Stadion Z'dežele
07 Ağu 25
Lugano
0–5
NK Celje
UEFA Conference League
Stadio di Cornaredo
13 Mar 25
Lugano
5–4
NK Celje
UEFA Conference League
Stadio di Cornaredo
06 Mar 25
NK Celje
1–0
Lugano
UEFA Conference League
Stadion Z'dežele
NK Celje · son sonuçlarMMGMGM
16 Eyl 26
Bayer Leverkusen2–0NK Celje
M12 Eyl 26
NK Bravo2–1NK Celje
M09 Eyl 26
Rudar Velenje0–3NK Celje
G06 Eyl 26
NK Celje0–1Koper
M02 Eyl 26
Aluminij0–2NK Celje
G30 Ağu 26
Nk Brinje Grosuplje4–1NK Celje
MLugano · son sonuçlarGBGGGB
16 Eyl 26
Lugano4–1St. Gallen
G12 Eyl 26
Lugano2–2Young Boys
B06 Eyl 26
Basel1–3Lugano
G03 Eyl 26
Lugano1–0Servette
G30 Ağu 26
Sion1–2Lugano
G27 Ağu 26
Maccabi Tel Aviv1–1Lugano
BTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
NK Celje - Lugano maçı saat kaçta başlıyor?
NK Celje - Lugano maçı 14 Ağustos 2025 tarihinde 20:00'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
NK Celje - Lugano maçı ertelenirse ne olur?
NK Celje - Lugano ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.