AEK Athens - Shamrock Rovers FC Biletleri
6 Kas Per saat 19:45
AEK Athens - Shamrock Rovers FC biletleri
Son AEK Athens - Shamrock Rovers FC maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
AEK Athens1–1
Shamrock Rovers FCRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, AEK Athens - Shamrock Rovers FC biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda AEK Athens veya Shamrock Rovers FC için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 1 karşılaşma
Shamrock Rovers FC galibiyeti0
1
06 Kas 25
AEK Athens
1–1
Shamrock Rovers
UEFA Conference League
OPAP Arena
AEK Athens · son sonuçlarGGBGGG
20 Eyl 26
Volos Nps1–2AEK Athens
G17 Eyl 26
AEK Athens8–1Panserraikos FC
G13 Eyl 26
Asteras Tripolis1–1AEK Athens
B08 Eyl 26
AEK Athens1–0LASK
G05 Eyl 26
AEK Athens5–0Aris Thessaloniki FC
G02 Eyl 26
Nestos Chrisoupolis0–2AEK Athens
GShamrock Rovers FC · son sonuçlarGMBBMB
18 Eyl 26
Shamrock Rovers3–2Waterford FC
G11 Eyl 26
St. Patrick's Athletic2–0Shamrock Rovers
M04 Eyl 26
Shamrock Rovers0–0Shelbourne
B30 Ağu 26
Derry City3–3Shamrock Rovers
B27 Ağu 26
KuPS1–0Shamrock Rovers
M20 Ağu 26
Shamrock Rovers1–1KuPS
BTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
AEK Athens - Shamrock Rovers FC maçı saat kaçta başlıyor?
AEK Athens - Shamrock Rovers FC maçı 6 Kasım 2025 tarihinde 19:45'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
AEK Athens - Shamrock Rovers FC maçı ertelenirse ne olur?
AEK Athens - Shamrock Rovers FC ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.