Toronto FC - Philadelphia Union Biletleri
22 Nis Çar saat 23:30 • Toronto, Kanada • BMO Field
Toronto FC - Philadelphia Union biletleri
Son Toronto FC - Philadelphia Union maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Toronto FC3–3
Philadelphia UnionRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Toronto FC - Philadelphia Union biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda Toronto FC veya Philadelphia Union için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 6 karşılaşma
Philadelphia Union galibiyeti1
6
22 Nis 26
Toronto FC
3–3
Philadelphia Union
Major League Soccer
BMO Field
09 Ağu 25
Philadelphia Union
1–1
Toronto FC
Major League Soccer
Talen Energy Stadium
28 May 25
Toronto FC
1–2
Philadelphia Union
Major League Soccer
BMO Field
13 Tem 24
Toronto FC
2–1
Philadelphia Union
Major League Soccer
BMO Field
29 May 24
Philadelphia Union
0–0
Toronto FC
Major League Soccer
Talen Energy Stadium
30 Ağu 23
Toronto FC
3–1
Philadelphia Union
Major League Soccer
BMO Field
Toronto FC · son sonuçlarMMGBBG
20 Eyl 26
St. Louis City3–1Toronto FC
M12 Eyl 26
Orlando City3–0Toronto FC
M09 Eyl 26
Toronto FC2–1Nashville SC
G05 Eyl 26
Toronto FC4–4Chicago Fire
B29 Ağu 26
Toronto FC1–1New York City FC
B22 Ağu 26
Inter Miami1–2Toronto FC
GPhiladelphia Union · son sonuçlarGGGGGB
20 Eyl 26
Sporting Kansas City3–4Philadelphia Union
G14 Eyl 26
San Diego FC0–5Philadelphia Union
G09 Eyl 26
Philadelphia Union5–0FC Cincinnati
G05 Eyl 26
Philadelphia Union2–0Montreal Impact
G29 Ağu 26
New York Red Bulls1–3Philadelphia Union
G23 Ağu 26
Austin FC1–1Philadelphia Union
BTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Toronto FC - Philadelphia Union maçı saat kaçta başlıyor?
Toronto FC - Philadelphia Union maçı 22 Nisan 2026 tarihinde 23:30'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
BMO Field'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
BMO Field'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
BMO Field'a nasıl giderim?
BMO Field toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Toronto FC - Philadelphia Union maçı ertelenirse ne olur?
Toronto FC - Philadelphia Union ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.