CD Guadalajara - Leon Biletleri
18 Mar Çar saat 20:00 • Zapopan, Meksika • Akron Stadium
CD Guadalajara - Leon biletleri
Son CD Guadalajara - Leon maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
CD Guadalajara5–0
LeonRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, CD Guadalajara - Leon biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda CD Guadalajara veya Leon için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 6 karşılaşma
Leon galibiyeti2
6
19 Mar 26
CD Guadalajara
5–0
Leon
Liga MX
Estadio AKRON
07 Eyl 25
CD Guadalajara
2–1
Leon
Club Teams Friendlies
Estadio AKRON
20 Tem 25
Leon
1–0
CD Guadalajara
Liga MX
Estadio León (Nou Camp)
23 Haz 25
CD Guadalajara
2–0
Leon
Club Teams Friendlies
Estadio AKRON
29 Oca 25
Leon
2–1
CD Guadalajara
Liga MX
Estadio León (Nou Camp)
19 Eyl 24
CD Guadalajara
2–0
Leon
Liga MX
Estadio AKRON
CD Guadalajara · son sonuçlarBGGBGG
20 Eyl 26
CF America2–2CD Guadalajara
B14 Eyl 26
CD Guadalajara3–0Pumas
G05 Eyl 26
Atlético San Luis0–3CD Guadalajara
G29 Ağu 26
Pachuca1–1CD Guadalajara
B22 Ağu 26
CD Guadalajara5–2Tijuana
G17 Ağu 26
Santos Laguna0–1CD Guadalajara
GLeon · son sonuçlarBGMBGG
21 Eyl 26
Queretaro FC1–1Leon
B15 Eyl 26
Leon2–0Atlético San Luis
G11 Eyl 26
Pumas3–1Leon
M29 Ağu 26
Atlante1–1Leon
B22 Ağu 26
Leon2–0Monterrey
G18 Ağu 26
Necaxa1–2Leon
GTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
CD Guadalajara - Leon maçı saat kaçta başlıyor?
CD Guadalajara - Leon maçı 18 Mart 2026 tarihinde 20:00'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
Akron Stadium'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
Akron Stadium'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
Akron Stadium'a nasıl giderim?
Akron Stadium toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
CD Guadalajara - Leon maçı ertelenirse ne olur?
CD Guadalajara - Leon ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.