Burton Albion - AFC Wimbledon Biletleri
1 Eyl Sal saat 19:45 • Burton upon Trent, İngiltere • Pirelli Stadium
Burton Albion - AFC Wimbledon biletleri
Son Burton Albion - AFC Wimbledon maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Burton Albion4–1
AFC WimbledonRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Burton Albion - AFC Wimbledon biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda Burton Albion veya AFC Wimbledon için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 6 karşılaşma
AFC Wimbledon galibiyeti0
6
02 Eyl 26
Burton Albion
4–1
AFC Wimbledon
League 1
Pirelli Stadium
11 Nis 26
Burton Albion
1–0
AFC Wimbledon
League 1
Pirelli Stadium
25 Eki 25
AFC Wimbledon
0–1
Burton Albion
League 1
Cherry Red Records Fans' Stadium
22 Oca 22
Burton Albion
1–1
AFC Wimbledon
League 1
Pirelli Stadium
02 Eki 21
AFC Wimbledon
1–1
Burton Albion
League 1
Cherry Red Records Fans' Stadium
09 Mar 21
AFC Wimbledon
0–1
Burton Albion
League 1
Cherry Red Records Fans' Stadium
Burton Albion · son sonuçlarBMBGMG
19 Eyl 26
Burton Albion2–2Mansfield Town
B12 Eyl 26
Oxford United3–0Burton Albion
M05 Eyl 26
Burton Albion2–2Cambridge United
B02 Eyl 26
Burton Albion4–1AFC Wimbledon
G29 Ağu 26
Notts County2–1Burton Albion
M22 Ağu 26
Leicester City1–2Burton Albion
GAFC Wimbledon · son sonuçlarBGGMGM
17 Eyl 26
AFC Wimbledon0–0Milton Keynes Dons
B12 Eyl 26
AFC Wimbledon1–0Doncaster Rovers
G07 Eyl 26
Bromley0–2AFC Wimbledon
G02 Eyl 26
Burton Albion4–1AFC Wimbledon
M30 Ağu 26
AFC Wimbledon1–0Wigan Athletic
G27 Ağu 26
Fulham3–0AFC Wimbledon
MTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Burton Albion - AFC Wimbledon maçı saat kaçta başlıyor?
Burton Albion - AFC Wimbledon maçı 1 Eylül 2026 tarihinde 19:45'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
Pirelli Stadium'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
Pirelli Stadium'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
Pirelli Stadium'a nasıl giderim?
Pirelli Stadium toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Burton Albion - AFC Wimbledon maçı ertelenirse ne olur?
Burton Albion - AFC Wimbledon ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.