Real Oviedo - Getafe Biletleri
10 May Paz saat 18:30 • Oviedo, İspanya • Carlos Tartiere Stadium
Real Oviedo - Getafe biletleri
Son Real Oviedo - Getafe maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Real Oviedo0–0
GetafeRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Real Oviedo - Getafe biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
LaLiga Santander 2026/27 sezonu sona erdi. LaLiga Santander 2027/28 sezonunun Ağustos 2027 tarihinde başlaması bekleniyor.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 5 karşılaşma
Getafe galibiyeti1
5
10 May 26
Real Oviedo
0–0
Getafe
LaLiga Santander
Estadio Nuevo Carlos Tartiere
13 Eyl 25
Getafe
2–0
Real Oviedo
LaLiga Santander
Coliseum Alfonso Pérez
26 Tem 25
Getafe
1–1
Real Oviedo
Club Teams Friendlies
Coliseum Alfonso Pérez
24 Tem 24
Getafe
0–1
Real Oviedo
Club Teams Friendlies
Coliseum Alfonso Pérez
19 Şub 17
Real Oviedo
2–1
Getafe
Segunda Division
Real Oviedo · son sonuçlarMGBGMB
20 Eyl 26
Sabadell3–1Real Oviedo
M13 Eyl 26
Valladolid0–3Real Oviedo
G06 Eyl 26
Real Oviedo0–0Burgos
B29 Ağu 26
Albacete0–1Real Oviedo
G22 Ağu 26
Real Oviedo0–1Leganes
M15 Ağu 26
Real Oviedo0–0Granada
BGetafe · son sonuçlarGMBBMM
20 Eyl 26
Getafe1–0Malaga
G17 Eyl 26
Real Betis1–0Getafe
M13 Eyl 26
Getafe1–1Deportivo La Coruna
B07 Eyl 26
Getafe1–1Celta Vigo
B31 Ağu 26
Osasuna1–0Getafe
M27 Ağu 26
Partizan Beograd2–1Getafe
MTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Real Oviedo - Getafe maçı saat kaçta başlıyor?
Real Oviedo - Getafe maçı 10 Mayıs 2026 tarihinde 18:30'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
Carlos Tartiere Stadium'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
Carlos Tartiere Stadium'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
Carlos Tartiere Stadium'a nasıl giderim?
Carlos Tartiere Stadium toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Real Oviedo - Getafe maçı ertelenirse ne olur?
Real Oviedo - Getafe ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.