Nottingham Forest - FC Midtjylland Biletleri
2 Eki Per saat 19:00 • Nottingham, İngiltere • City Ground
Nottingham Forest - FC Midtjylland biletleri
Son Nottingham Forest - FC Midtjylland maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Nottingham Forest2–1
FC MidtjyllandRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Nottingham Forest - FC Midtjylland biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda Nottingham Forest veya FC Midtjylland için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 3 karşılaşma
FC Midtjylland galibiyeti2
3
19 Mar 26
FC Midtjylland
1–2
Nottingham Forest
Europa League
MCH Arena
12 Mar 26
Nottingham Forest
0–1
FC Midtjylland
Europa League
The City Ground
02 Eki 25
Nottingham Forest
2–3
FC Midtjylland
Europa League
The City Ground
Nottingham Forest · son sonuçlarMGBBMM
19 Eyl 26
Nottingham Forest0–1Coventry City
M12 Eyl 26
Aston Villa1–2Nottingham Forest
G05 Eyl 26
Nottingham Forest0–0Tottenham Hotspur
B29 Ağu 26
Liverpool2–2Nottingham Forest
B25 Ağu 26
Nottingham Forest0–2Leeds United
M22 Ağu 26
Nottingham Forest0–1Leeds United
MFC Midtjylland · son sonuçlarBGBGBG
19 Eyl 26
OB1–1FC Midtjylland
B14 Eyl 26
FC Midtjylland4–1Broendby IF
G07 Eyl 26
FC Midtjylland2–2FC Nordsjaelland
B02 Eyl 26
AGF0–2FC Midtjylland
G30 Ağu 26
Silkeborg1–1FC Midtjylland
B27 Ağu 26
Rijeka1–4FC Midtjylland
GTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Nottingham Forest - FC Midtjylland maçı saat kaçta başlıyor?
Nottingham Forest - FC Midtjylland maçı 2 Ekim 2025 tarihinde 19:00'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
City Ground'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
City Ground'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
City Ground'a nasıl giderim?
City Ground toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Nottingham Forest - FC Midtjylland maçı ertelenirse ne olur?
Nottingham Forest - FC Midtjylland ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.