Manchester City - Newcastle United Biletleri
4 Şub Çar saat 20:00 • Manchester, İngiltere • Etihad Stadium
Manchester City - Newcastle United biletleri
Son Manchester City - Newcastle United maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Manchester City3–1
Newcastle UnitedRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Manchester City - Newcastle United biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda Manchester City veya Newcastle United için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 6 karşılaşma
Newcastle United galibiyeti1
6
07 Mar 26
Newcastle United
1–3
Manchester City
FA Cup
St. James' Park
21 Şub 26
Manchester City
2–1
Newcastle United
Premier League
Etihad Stadium
04 Şub 26
Manchester City
3–1
Newcastle United
EFL Cup
Etihad Stadium
13 Oca 26
Newcastle United
0–2
Manchester City
EFL Cup
St. James' Park
22 Kas 25
Newcastle United
2–1
Manchester City
Premier League
St. James' Park
15 Şub 25
Manchester City
4–0
Newcastle United
Premier League
Etihad Stadium
Manchester City · son sonuçlarGGGGGG
20 Eyl 26
Manchester City5–3Sunderland
G17 Eyl 26
Manchester City5–0Norwich City
G13 Eyl 26
Manchester United0–1Manchester City
G08 Eyl 26
FC Porto0–2Manchester City
G05 Eyl 26
Manchester City1–0Coventry City
G28 Ağu 26
Crystal Palace1–4Manchester City
GNewcastle United · son sonuçlarGMGBGG
19 Eyl 26
Newcastle United2–1Hull City
G14 Eyl 26
Leeds United4–1Newcastle United
M08 Eyl 26
Millwall0–1Newcastle United
G05 Eyl 26
Newcastle United2–2AFC Bournemouth
B29 Ağu 26
Tottenham Hotspur0–2Newcastle United
G26 Ağu 26
Newcastle United3–2West Bromwich Albion
GTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Manchester City - Newcastle United maçı saat kaçta başlıyor?
Manchester City - Newcastle United maçı 4 Şubat 2026 tarihinde 20:00'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
Etihad Stadium'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
Etihad Stadium'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
Etihad Stadium'a nasıl giderim?
Etihad Stadium toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Manchester City - Newcastle United maçı ertelenirse ne olur?
Manchester City - Newcastle United ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.