Dukla Praha - Zlin Biletleri
14 Şub Cmt saat 01:00 • Prag, Çek Cumhuriyeti • Stadion Juliska
Dukla Praha - Zlin biletleri
Son Dukla Praha - Zlin maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Dukla Praha1–2
ZlinRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Dukla Praha - Zlin biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda Dukla Praha veya Zlin için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 6 karşılaşma
Zlin galibiyeti2
6
02 May 26
Zlin
2–1
Dukla Praha
1st League
Stadion Letná
14 Şub 26
Dukla Praha
0–0
Zlin
1st League
Stadion Juliska
13 Eyl 25
Zlin
1–1
Dukla Praha
1st League
Stadion Letná
09 Mar 19
FC Fastav Zlin
2–1
Dukla Praha
1st League
29 Eyl 18
FK Dukla Prague
1–1
Zlin
1st League
25 Mar 18
Dukla Praha
1–0
Zlin
1st League
Dukla Praha · son sonuçlarBGGGMM
18 Eyl 26
1.SK Prostejov2–2Dukla Praha
B11 Eyl 26
Dukla Praha3–1FC Vlasim
G05 Eyl 26
Opava1–2Dukla Praha
G28 Ağu 26
Dukla Praha3–1Vysocina Jihlava
G21 Ağu 26
Usti nad Labem3–1Dukla Praha
M14 Ağu 26
Dukla Praha1–3Slavia Praha II
MZlin · son sonuçlarMGMMMG
20 Eyl 26
Jablonec2–1Zlin
M16 Eyl 26
MFK Havirov0–4Zlin
G13 Eyl 26
Zlin1–2Hradec Kralove
M06 Eyl 26
Zlin1–3Teplice
M29 Ağu 26
FC Zbrojovka Brno3–2Zlin
M25 Ağu 26
SK Unicov0–2Zlin
GTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Dukla Praha - Zlin maçı saat kaçta başlıyor?
Dukla Praha - Zlin maçı 14 Şubat 2026 tarihinde 01:00'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
Stadion Juliska'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
Stadion Juliska'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
Stadion Juliska'a nasıl giderim?
Stadion Juliska toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Dukla Praha - Zlin maçı ertelenirse ne olur?
Dukla Praha - Zlin ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.