Sheffield United - Norwich City Biletleri
5 Eyl Cmt saat 15:00 • Sheffield, İngiltere • Bramall Lane
Sheffield United - Norwich City biletleri
Son Sheffield United - Norwich City maçı çoktan oynandı. E-postanı aşağıya bırak, yeni biletler çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Maç sonucu
Sheffield United1–3
Norwich CityRövanş uyarısı oluştur
Bu eşleşmeyi takip et, Sheffield United - Norwich City biletleri çıkar çıkmaz sana haber verelim.
Henüz yaklaşan maç yok
Şu anda Sheffield United veya Norwich City için planlanmış yeni maç yok. Yakında tekrar kontrol edin veya aşağıdaki bilet sayfalarına göz atın.
Sonuçlar ve istatistikler
Aralarındaki maçlarSon 6 karşılaşma
Norwich City galibiyeti2
6
05 Eyl 26
Sheffield United
1–3
Norwich City
Championship
Bramall Lane
11 Mar 26
Norwich City
2–1
Sheffield United
Championship
Carrow Road
09 Ara 25
Sheffield United
1–1
Norwich City
Championship
Bramall Lane
18 Oca 25
Sheffield United
2–0
Norwich City
Championship
Bramall Lane
24 Ağu 24
Norwich City
1–1
Sheffield United
Championship
Carrow Road
01 Nis 23
Norwich City
0–1
Sheffield United
Championship
Carrow Road
Sheffield United · son sonuçlarMMMGMG
19 Eyl 26
Stoke City2–1Sheffield United
M16 Eyl 26
Fleetwood Town1–0Sheffield United
M13 Eyl 26
Sheffield United0–1Wolverhampton Wanderers
M08 Eyl 26
Blackburn Rovers1–2Sheffield United
G05 Eyl 26
Sheffield United1–3Norwich City
M01 Eyl 26
Sheffield United3–2Bolton Wanderers
GNorwich City · son sonuçlarMMMGGM
20 Eyl 26
Norwich City3–4Bolton Wanderers
M17 Eyl 26
Manchester City5–0Norwich City
M12 Eyl 26
Middlesbrough4–3Norwich City
M09 Eyl 26
Norwich City2–1Birmingham City
G05 Eyl 26
Sheffield United1–3Norwich City
G01 Eyl 26
Stoke City1–0Norwich City
MTicketSeal.com ile birden fazla güvenilir platformdan fırsatları keşfedin
Şeffaf Fiyatlandırma
Veri odaklı kararlar verebilmeniz için tüm gizli ücretleri dahil ediyoruz
Zaman Tasarrufu
Zaman kazanın ve birden fazla platformdaki futbol bileti tekliflerini tek seferde karşılaştırın.
En İyi Değer
En iyi futbol bileti fiyatlarını ek ücret olmadan ayırtın
Sıkça sorulan sorular
Sheffield United - Norwich City maçı saat kaçta başlıyor?
Sheffield United - Norwich City maçı 5 Eylül 2026 tarihinde 15:00'da başlıyor. Kapılar genellikle başlama saatinden yaklaşık 90 dakika önce açılır; bu yüzden güvenlik kontrolünden geçmek ve yerinizi bulmak için erken gelin.
Bramall Lane'da deplasman taraftarları nerede oturuyor?
Bramall Lane'da konuk taraftarlara genellikle bir köşede veya kale arkasında ayrı bir blok tahsis edilir. Yeniden satış pazarından alıyorsanız, doğru kitlenin yanında olmak için biletinizin bloğunu iyi kontrol edin.
Bramall Lane'a nasıl giderim?
Bramall Lane toplu taşımayla iyi bağlantılıdır ve maç günlerinde seferler genellikle artırılır. Yoğun günlerde ekstra zaman ayırın ve erken gelin — stadyum yakınındaki otopark sınırlıdır ve hızla dolar.
Sheffield United - Norwich City maçı ertelenirse ne olur?
Sheffield United - Norwich City ertelenir veya yeniden programlanırsa, biletler genellikle yeni tarih için geçerli kalır. Katılamayacaksanız, iade ve yeniden satış seçenekleri satın aldığınız platforma bağlıdır — TicketSeal'de her satıcının yanında belirtilen koşulları her zaman kontrol edin.